DEKORATİF CANLI SIVA


Cam elyafı, fiber, asbest vb. gibi kansorejen ve allerjen madde içermez.


Ev hanımları ve mekan sahipleri!..Artık duvar silmeye ve temizlik derdine son!.. ‘Anti-statik’ özelliği ile toz, duman, is gibi ortam kirliliklerine çözüm olmaktadır.


Esneme özelliği ile çocuklara yönelik ev kazalarında son derece koruyucudur; cam, porselen, mobilya gibi ürünlerin çarpmalarında, ürünlere gelebilcek zararı da ortadan kaldıracaktır.


Görsellik sınıflandırmasında en üst düzeydedir. Diğer dekoratif iç cephe ürünlerindeki görsel keyif ve beğenirlilik süresi itibariyle çok daha uzun sürelidir.Her rengin insanlar üzerinde (göreceli) sağlamış olduğu canlılık ve motive edici etkileri vardır. Zengin renk yelpazesi ve sıradışı dekoratifliği ile sizlere bu özellikleri yaşatmaktadır.


Canlı sıva iç mekanlarınız için özenle tasarlanmış ve geliştirilmiş bir iç cephe kaplama malzemesidir. Olağanüstü dekoratif görünümüyle ve ekonomik olmasıyla hızla yayılmaktadır. Ülkemizde konutlarda ortalam 2-3 yılda bir iç cephe boyası yapılmaktadır. Ömrü ortalama 10 yıldır. Bu klasik iç cephe boyalarına göre 3 ile 4 kat daha ucuz anlamına gelmektedir.Boya maliyetinizi düşürdüğü gibi ısı yalıtımından sağladığı fayda ile ilk 2 yılda kendini amorti etmektedir.


İçeriğindeki temel hammaddelerin sayesinde ısıyı (sıcak-soğuk) bünyesinde tutabilmesi özelliği ile ciddi bir yalıtım sağlamaktadır. Mevsim şartlarına göre duvarlarda oluşan ısı ile (sıcak-soğuk) yaşam alanları arasındaki ısı köprüsünü kırmakta, etki transferine engel olmaktadır. Bu sayede enerjinizi sadece ortamdaki havayı ısıtmak veya soğutmakta harcarsınız, duvarlarınızı değil.


Bir iç cephe sıvası olduğundan duvarlarınızdaki kusurları (çatlak, döküntü, çukur, delik vs.) hiçbir tamirata gerek kalmadan mükemmel bir şekilde kapatır. Esneme özelliği ile diğer iç cephe uygulamalarında görülen ‘duvar çatlakları’ görülmez.


Yapısı ve dokusunda oluşan efektler sayesinde mekânları daha derin ve geniş gösterir.


Ses ile ilgili bireysel ve toplumsal taleplere çok özel ve geniş menfaatler sunmaktadır. Ses yalıtımındaki üstünlüğü ile ayrıcalığı hemen farkedilir. Dokusundaki polistren ve tekstil kompenentlerinin özelliği ile çok özel akustik sağlamaktadır.


Hiçbir cephe malzemesinde olmayan bir özelliği ile sizlere sunuyoruz. Bütün yaşam alanlarında temizlik, taşınma, mobilya yenilikleri gibi değişik sebeplerle darbelerden meydana gelen deformasyonları su spreyi ile çok kolay bir şekilde ustalıkla tamir edersiniz.


Hiçbir cephe malzemesinde olmayan bir özelliği ile sizlere sunuyoruz. Bütün yaşam alanlarında temizlik, taşınma, mobilya yenilikleri gibi değişik sebeplerle darbelerden meydana gelen deformasyonları su spreyi ile çok kolay bir şekilde ustalıkla tamir edersiniz.


Gözenekli yapısı sayesinde; yaşam alanlarında insan sağlığı açısından problem teşkil eden ortamdaki rutubet, nem ve hava kirliliğini ortadan kaldırmaktadır.


Her rengin insanlar üzerinde göreceli etkileri vardır. Giyimimizde, ayakkabıda ve saatden tutunda bir çok yaşam zevkimizde renk tercihlerimiz vardır. hayatımızın büyük bir bölümünü geçiridğimiz yaşam alanlarımıza özel renk ve desenleri ile ayrı bir neşe katmaktadır. Eviniz, işyeriniz, sosyal alanlarınız, alış-veriş mekanlarınız gibi hayatınızın vazgeçilmezi çok sayıdaki yaşam alanlarında ile güzellikleri hissedin ve zamanın keyfini yaşayın. Misafir odaları, oturma odaları, salonlar, çocuk odaları ve mutfaklardaki ’ın özel renk ve desenleri sayesinde, aileniz ve misafirlerinizle mutlu ve keyifli vakit geçirirsiniz.


İiçeriğindeki kompenenetleri (tekstil, tutkal ve genleştirlmiş polistren tanecikleri) sayasinde yanabilirliğini en az seviyeye düşürmekte ve alev almamaktadır.

yükleniyor..